مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی

استرس، اضطراب، افسردگی و فوبیا افراد زیادی را درگیر خود می کند و روان و سلامت روحی آنها را تحت الشعاع قرار می دهد. بسیار اهمیت دارد که خیلی سریع و بموقع و در زمان درست این مشکلات را درمان کنیم اما محدودیت های بسیاری هستند که می تواند ما را از مراجعه حضوری به مشاور و کلینیک معتبر باز دارد. در این زمان است که یک مشاوره تلفنی می تواند به سهولت همه چیز را حل کند. با یک تماس ساده می توانید برای مشاوره تلفنی در مورد استرس، اضطراب، افسردگی و فوبیا جلسات مشاوره به کیفیت مشاوره حضوری داشته باشید. 

برای هماهنگی و دریافت مشاوره تلفنی با دکتر شهلا احمدی، روانشناس بالینی می توانید با شماره 02166411533 تماس بگیرید و یا از طریق وبسایت وی در بخش ارتباط با ما نسبت به ثبت درخواست مشاوره اقدام نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.

 

مشاوره تلفنی برای افراد زیر مناسب است؟

افرادی که از اضطراب اجتماعی رنج می برند.

اضطراب اجتماعی، ترس از حرف زدن در محیطی خارج از خانه یا احساس معذب بودن زیاد می توانند موجب افت جلسات مشاوره باشند و حل کردن مشکلات را تا حد زیادی غیر ممکن و سخت کنند. در این صورت است که مشاوره تلفنی می تواند هم فضای راحت و بدون مشکل را برای فرد ایجاد کند هم امکان صحبت کردن بدون مشکل را برای وی فراهم کند.

افرادی که نمی توانند ارتباط حضوری برقرار کند.

بسیاری از افراد در ارتباط برقرار کردن با افراد تازه مشکل دارند و نمی توانند به خوبی آنچه در ذهن است را بیان کنند. مشاوره تلفنی می تواند به خوبی این مشکل را حل کند چرا که در این جلسه شما نیاز نیست با کسی چشم در چشم شوید یا برای ارتباط حضوری تلاش کنید و بدون شک در این صورت حل مشکلات تا حدودی برایتان آسان می شود.

افرادی که محدودیت های زمانی یا مکانی دارند.

حتی اگر از نظر شخصیتی کاملا برای جلسات حضوری آماده باشید اما محدودیت های زمانی مکانی همیشه دست و پا گیر خواهند بود و مانع از برگذاری جلسات منظم می شود. اما جلسات مشاوره تلفنی این محدودیت ها را از میان بر می داد و به شما انتخاب های گسترده تری جهت ارتباط با مشاور می دهد.

افرادی که نیاز با ارتباط مداوم و پیوسته با مشاور خود را دارند.

گاهی برای تاثیر پذیری بیشتر نیاز به ارتباط بیشتر با مشاور خود دارد اما رفت و آمد مکرر برای شما یک دغدغه ایجاد می کند. در مشاوره تلفنی می توانید بدون اینکه از خانه خارج شوید ، در شرایط اضطراری یا غیر اضطراری و… می توانید ارتباط بیشتری با مشاور خود بر قرار کنید و بدون شک تاثیرات بهتری ببینید.

افراد که از به خطر افتادن حریم شخصی می ترسند.

هرچند که نباید چنین باشد اما افراد زیادی از رفتن به جلسات مشاوره به علت ابرو ، حریم شخصی و … واهمه دارند و از این کار امتناع می کنند. این در حالی است که در مشاوره تلفنی می توانید به طرز مطلوب این حریم را حفظ کنید و در عین حال به جلسات مشاوره خود نیز ادامه دهید.

بزرگ‌ترین مزیت یک مشاوره ی تلفنی این است که می توانید در هر لحظه و هر زمانی که بخواهید به یک روانشناس بالینی دسترسی داشته باشید و نیاز به گرفتن وقت ملاقات نیست.

۵
از ۵
۶ مشارکت کننده
هستی گفت:
سلام
من برای مشاوره تلفنی ، از طریق سایت درخواستم را ثبت کردم. ممنون میشم تماس بگیرید.
    مدیر گفت:
    با تشکر از شما. هماهنگی و وقت مشاوره تنظیم شد.